'Narcotica'/ Gazment Bardhi sulmon Ramën: 'Rai 3', armik i jashtëm i radhës

'Narcotica'/ Gazment Bardhi sulmon Ramën: 'Rai 3', armik i jashtëm i radhës

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me  dokumentarin e transmetuar në "Rai 3" për fuqizimin e grupeve shqiptare në trafikun e drogës dhe kanabizimin duke hedhur akuza mbi qeverinë dhe kryeministri Edi Rama.

Gazment Bardhiu shkruan se në listën e armiqve të jashtëm të kryeministrit Rama dhe ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj është shtuar edhe 'Rai 3'.

"Rai 3 ne listen e armiqve te jashtem te Edi Rames dhe Sander Lleshajt, bashke me Zerin e Amerikes dhe Bildin. Prokurori i Antimafias Italiane nuk eshte “llafe ne ere”. Karabinieria italiane nuk eshte “llafe ne ere”. Faktet e partnereve jane te pakundershtueshme!  Ne Shqiperi eshte  mbjelle 5 here me shume kanabis se vjet. Shqiperia baze per kokainen kolumbiane dhe heroinen afgane. Krimi i organizuar ka mbeshtetje ne te gjitha nivelet e qeverise. Shqiperia nen drejtimin e Edi Rames eshte kthyer ne parajsen e krimit e organizuar." shkruan Gazment Bardhi.

/xy/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Sula: 10/08/2019 19:11

  VETEM NJEREZIT E ZGJUAR E JA MBYLLIN GOJEN DIKTATORIT

  Përgjigju
  • O tej: 10/08/2019 20:14

   Natyrisht njerzit e zgjuar po ky Gazi ka By'*** e zgjuar si do ta mbylle?

 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Fantazia e Këlliçit per transportin publik falas, një faturë prej më shumë se 35 milionë euro në vit

Fantazia e Këlliçit per transportin publik falas, një faturë prej më shumë se 35 milionë euro në vit