Nard Ndoka mban 'peng' marrëveshjen, Duka dhe Mediu tentojnë ta bindin, pas takimit rikthehen në selinë e PD te Basha

 

Agron Duka i PAA dhe Fatmir Mediu i PR, kanë tentuar të “bindin” kreun e PDK Nard Ndoka pasi ky i fundit po vonon finalizimin e marrëveshjes mes Bashës dhe aleatëve për të shkuar bashkë në zgjedhjet e 25 prillit. Pas takimit me Ndokën, Mediu dhe Duka janë rikthyer në selinë e PD për të takuar Bashën.


Lajmi kryesor:

Finalizohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, Topi firmos në minutat e fundit, dorëzohet në KQZ! Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë! Zbardhet marrëveshja mes PD dhe 12 aleatëve


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Punëdhënësit në SHBA humbasin durimin me të pavaksinuarit, imponojnë rregulla për t'i detyruar të vaksinohen