Ndahet nga jeta prokurori i Elbasanit Durim Bedini

Ndahet nga jeta prokurori i Elbasanit Durim Bedini

Durim Bedini

Këshilli i Lartë i Prokurorisë njofton ndarjen nga jeta të prokurorit të Prokurorisë Elbasan Durim Bedini.

Prokurori ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme pas një komplikacioni akut shëndetësor, informon KLP duke shprehur ngushëllimet e përzemërta nga gjithë anëtarët e Këshillit për bashëshorten dhe gjithë rrethit të tij familjar 

Bedini ishte një prokuror karriere me një eksperiencë të gjatë në disa prokurori të Republikës.

"Me ndarjen nga jeta të tij, sistemi humbi një prokuror me integritet të lartë moral dhe profesional" thuhet në njoftimin e KLP-se.

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Altin Bici: 12/05/2024 10:41

  Te doja shume! Dajo

  Përgjigju
 • Artan: 09/05/2024 23:15

  Nje burre i shkelqyer, ti rrojne familjaret e ngushellime te perzemerta.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Mekë/ Qindra pelegrinë humbin jetën, temperaturat arrijnë 49 gradë

Mekë/ Qindra pelegrinë humbin jetën, temperaturat arrijnë 49 gradë