Ndahet Redon Makashi

Ka përfunduar me ndarje lidhja e gjatë e dashurisë mes kantautorit Redon Makashi dhe gazetares Elda Koçi. Pas 20 vitesh romancë, çifti ka vendosur t’i japë fund historisë së tyre. Siç kemi mësuar, shkak për ndarjen është bërë një e tretë.
Lori është emri i vajzës që ka hyrë në mes të çiftit, duke shkaktuar kështu krisjen e një ndjenje të bukur , të lindur këtu e shumë vite të shkuar, kur Elda ishte vetëm një gjimnaziste.

SU/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Opinionisti Meçaj: Basha dhe Berisha janë të dy anti-Amerikanë