POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ndalimi i Bardh Spahisë, militantët e PD-së protestë te Drejtoria e Policisë

Pas ndalimit të ish-deputetit Bardh Spahia, militantë të PD-së janë nisur drejt Drejtorisë së Policisë së Tiranës, ku pritet të zhvillohet një protestë. Të pranishëm janë Klevis Balliu, Albana Vokshi dhe Gent Strazimiri dhe disa funksionarë të tjerë të PD-së


Lajmi kryesor:

12 të arrestuar për sulmet e KZAZ-ve, 20 në kërkim! Arrestohet 'live' ish-deputeti i PD-së (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Fieri: 20/06/2019 10:05

  Mos e nxirrni me. Keta qe arrestohen mbajini bremda.

  Përgjigju
 • tani: 20/06/2019 07:11

  Dermojeni Shkodren e "demokratet" me border ne bashkin e SHKODRES.Te shkrihet urgjentisht policia e Bashkis.Tu merrni armet.Demokratet e vertet nuk jane kto hajdutae vagabondaqe SHKODRA I NJEH MIRE,por ato jane democrat qe protestojne e nuk djegin,vjedhin,terrorizojn qytetin.Fajtoret "trimat"e djegjeve demtimeve e shkatrrimeve duhen te pergjigjen para ligjit.Demi duhet te c`demtohet e ne qofte se ju mungojne mjetet financiare ti konfiskohet pasuria e patundeshme.Keshtu bahet ne cdo vend te botes qytetruar e kjo si paramas per parandalimin e akteve vandal.Demokratet e Shkodres nuk jane kto vandal,por jane ato qe nuk jane kunder zgjedhjeve,qe nuk djegin,qe nuk vandalizojne apo jo Jozefina symbol I demokrates shkodrane e qe ndryshon krejtesisht nga banda e PD e grupet banditeske,vandale te Bashkis.

  Përgjigju
 • Tir: 20/06/2019 00:16

  Pse fryhet si tollumbace ky Bardh Ali Spahia, kete e njeh Shkodra e tane se cfare damke mban familja e tij ne kurriz per vrasjet e 4 te pafajshmeve ne Shkoder. Futeni brenda dhe te denohet ashtu sic edhte ligji.

  Përgjigju
 • Taqi: 19/06/2019 23:43

  Po kapeni ate klevis balliun e futeni brenda

  Përgjigju