Ndarja nga jeta e ish-zyrtarit të LSI-së, Meta shpreh ngushëllimet: I prekur thellë nga humbja e parakohshme e Ilir Dashit

Presidenti Ilir Meta ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish-zyrtarit të LSI-së, Ilir Dashit. Meta shkruan se është i prekur thellë nga humbja e parakohshme e mikut të tij.

‘I prekur thellë nga humbja e parakohshme e mikut të paharruar, Ilir Dashi. Shumë dhembje për ndarjen e tij nga jeta, në kulmin e energjive dhe angazhimeve të shumta. Ngushëllimet më të ndjera familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij! Të prehet në paqen e merituar!’- shkruan Meta.


Lajmi kryesor:

Ndahet nga jeta ish-zyrtari i LSI dhe biznesmeni Ilir Dashi! Presidenti Meta: Shumë dhembje për humbjen e parakohshme të mikut të paharruar


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të vendosen kufizime për personat e pavaksinuar?×

Lajmi i fundit

John

Aleanca e Turqisë me Emiratet e Bashkuara ka rritur ambicien e Erdogan, 'shpëtimi' i vetëm i krizës Izrael-Palestinë