VIDEOLAJM/ Ndërpritet për 30 minuta procesi i numërimit në Finiq, i bie të fikët numëruesit të partisë MEGA

Procesi i numërimit është ndërprerë për rreth 30 minuta në Finiq pasi një numëruesi i ka rënë të fikët. Ai është rrëzuar nga platforma ku po kryhej procesi i numërimit dhe është dëmtuar.

Bëhet fjalë për një numërues të partisë MEGA. Rezultati është i ngushtë. Deri tani janë numëruar 36 kuti nga 50 dhe kryeson Romeo Çakuli i partisë MEGA me 39.73%. Leonidha Hristo i BF me 30.55% dhe Leonidha Papa i PS me 29.72%.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Dëshironi luftë në Kosovë, Vuçiç: S’duam asnjë lloj përplasjeje me NATO-n

Dëshironi luftë në Kosovë, Vuçiç: S’duam asnjë lloj përplasjeje me NATO-n