Ndërron jetë nga COVID bashkëshorti i ish-deputetes së PS-së: Humbëm njeriun tonë të dashur

1614454476_valentinaleskaj.jpg

Ndahet nga jeta bashkëshorti i ish-deputetes së Partisë Socialiste Valentina Leskaj.

Është vetë ajo e cila e ka bërë të ditur lajmin e trishtë ku përmes një postimi në Facebook thotë se bashkëshorti nuk ja doli të fitonte betejën me virusin.

Të dashur miq sot është një ditë shumë e vështirë për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Humbëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjyshin e dashur që nuk ja doli dot me sëmundjen e Covidit. Për shkak të situatës ceremonia do jetë private. Ju falenderojmë për mirkuptimin“shkruan Leskaj.


Lajmi kryesor:

COVID-19 në Shqipëri/ 986 raste të reja dhe 19 viktima në 24 orët e fundit! Infektohet Imzot Angelo Massafra, dërgohet për kurim në Itali


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?×

Lajmi i fundit

John

Bashkia e Beratit reagon ndaj akuzave të PD-së: Po bëhej transferim mallrave që janë shpërndarë për ndihmë ndaj familjeve të prekura nga pandemia