Ndeshja Shqipëri-Spanjë, qeni Roko parashikon rezultatin në ‘Minuta Zero’

Qeni Roko, në hapësirën sportive ‘Minuta Zero’ në Report Tv ka parashikuar rezultatin e ndeshjes Spanjë-Shqipëri.

Sipas parashikimit të qenit Roko ndeshja del barazim.

Ndeshja është e vlefshme për grupin B të Euro 2024 që nis në orën 21:00, në Dusseldorf.

SI.E./A.A/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Dejv: 24/06/2024 23:33

  Qeni po qen mbetet, na dalka dhe parashikues....

  Përgjigju
 • Mali: 24/06/2024 23:13

  Lerini budallalleqet, injorance,

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Arben Meçe: ‘Gjiri Lalzit’ ka pronarë faktik Berishën dhe Metën, jo firmën Lura

Arben Meçe: ‘Gjiri Lalzit’ ka pronarë faktik Berishën dhe Metën, jo firmën Lura