'Ndihesha sikur do të vdisja', u martuan për të dytën herë, por Jennifer Lopez tregon si e përjetoi kohën kur u nda nga Affleck

'Ndihesha sikur do të vdisja', u martuan për të dytën herë, por Jennifer Lopez tregon si e përjetoi kohën kur u nda nga Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Rruga e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck drejt martesës nuk ishte aspak e lehtë. Në një intervistë të re për Apple Music 1, këngëtarja e njohur foli për romancën e saj me aktorin dhe kujtoi dhimbjen që ndjeu pas përfundimit të fejesës së tyre të parë në vitin 2004.

"Ishte shumë e dhimbshme pasi u ndamë. Sapo e anuluam atë dasmë 20 vjet më parë, ishte thyerja më e madhe e zemrës sime. Sinqerisht u ndjeva sikur do të vdisja”, u shpreh 53-vjeçarja.

“E gjithë kjo më çoi në një rrugë ku për 18 vitet e ardhshme, nuk mund t'ia dilja, por tani, 20 vjet më vonë, gjithçka ka një fund të lumtur. Ka fundin më të, nuk do të ndodhte kurrë në Hollywood"

Lopez, e cila rikthye me 50-vjeçarin Affleck, plot 17 vite pasi u ndanë për herë të parë , njoftoi të premten se do të publikojë një album të ri të titulluar 'This Is Me... Noë', një këngë e rinovuar pas “This Is 2002's Me.. Then”.

Në prill 2021, “Page Six” zbuloi se Lopez dhe Affleck ishin ribashkuar pas ndarjes së saj nga ish i fejuari Alex Rodriguez . Ata u fejuan një vit më vonë dhe më në fund u martuan në korrik 2022 në Las Vegas. Një muaj më vonë, ceremonia zyrtare pasoi në rezidencën e Affleck.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Pse të gjithë të korruptuarit sulmojnë Dumanin e SPAK-ut?

Pse të gjithë të korruptuarit sulmojnë Dumanin e SPAK-ut?