Ndoti ajrin me furrën e gëlqeres në Krujë, ndiqet penalisht një 49-vjeçar

Ndoti ajrin me furrën e gëlqeres në Krujë, ndiqet penalisht një 49-vjeçar

Foto ilustruese

Një 49-vjeçar po ndiqet penalisht pasi akuzohet për ndotje të ajrit në Krujë.

Nga kontrollet kundër krimeve mjedisore, 49-vjeçari L.P., u gjet duke djegur në një furrë të prodhimit të gëlqeres duke shkaktuar ndotje të ajrit.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Krastës  të Krujës, ndërsa ndaj 49-vjeçarit ka nisur procedimi penal.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Krujë, për veprime të mëtejshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Durres: 11/08/2020 09:39

    po durresi mbytet cdo nate nga tragetet durres-bari kane 20 vjet e nuk thote kerkush asnje fjale.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Kushtoi 10 milionë euro, Kylian Mbappe blen shtëpinë e Gareth Bale në Madrid! Pishina, fusha futbolli dhe golfi

Kushtoi 10 milionë euro, Kylian Mbappe blen shtëpinë e Gareth Bale në Madrid! Pishina, fusha futbolli dhe golfi