Ndryshime në Policinë e Shtetit, Oltion Bistri lë Lezhën dhe bëhet drejtor i Operacionales! Bujar Ahmeti transferohet tek Mbrojtja e Dëshmitarëve

Ndryshime në Policinë e Shtetit, Oltion Bistri lë Lezhën dhe bëhet drejtor i Operacionales! Bujar Ahmeti transferohet tek Mbrojtja e Dëshmitarëve

Oltion Bistri

Oltion Bistri është emëruar drejtor i Drejtorisë së Forcave të Posaçme Operacionale në Policisë e Shtetit. Mësohet se Oltion Bistri tashmë do të zëvëndësojë Bujar Ahmetin.

Oltion Bistri në vjeshtën e vitit 2021 ka qenë më detyrë në Policisë e Lezhës, ndërsa më herët ka drejtuar edhe Policisë e Durrësit.

Bistri ka qenë gjithashtu edhe shef i Komisariatit nr.2 në Tiranë, ndërsa tani do të mbajë detyrën e drejtorit në Drejtorinë e Forcave të Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit.

Burime bëjnë me dije se Bujar Ahmeti, i cili u zëvëndësua nga Oltion Bistri, transferohet në krye të Drejtorisë për Mbrojtjen e Dëshmitarëve.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Elton: 19/02/2022 16:47

  Oltin e njohim te gjithe. Ka inegritet dhe eshte profesionist. Inatet personale ia thoni ne sy nese keni guxim e jo te shkruani me adresa fallso ne komente.

  Përgjigju
  • Ehahah: 05/08/2023 15:38

   Hahahah. E njifke mire

 • Bjeri ti biem: 17/02/2022 17:13

  O Zot car hajduti eshte ky per ata qe e njofin. Kur e mori ne akpn ai hajduti tjeter besjan pesha u kthyn ne bande tu vjel gjoba na bizneset e kromit. Edhe ne polici hajdut me certifikat. Vari lesht ksaj pune

  Përgjigju
 • Lor: 16/02/2022 19:02

  Kanme fitu ca lek me shum ky i Lezhes kaq

  Përgjigju
 • Jari lemes: 16/02/2022 17:50

  Eh mor bujar te hoqen se ishe der me der komshi me bad boysa....ca koicindence?!?!?

  Përgjigju
  • Dfpo: 17/02/2022 02:10

   Ca komshiu bujari o jari lemes bujari eshte oficer tamam jo si kto kurvat e tjera

 • soso: 16/02/2022 16:00

  NA PLASI K...

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik