VIDEO/ Në tualetet e stadiumit për më shumë se 30 orë, tifozi i Real Madridit fshihet për të parë ndeshjen e Champions League kundër Manchester Cityt

VIDEO/ Në tualetet e stadiumit për më shumë se 30 orë, tifozi i Real Madridit fshihet për të parë ndeshjen e Champions League kundër Manchester Cityt

Javier Caireta Serra

SPANJË - Real Madrid dhe Manchester City barazuan 3-3 më 9 prill në "Bernabeu". Për duelin e "Galaktikëve" ishin të shumta kërkesat për bileta, me një tifoz që nuk ka gjetur të tillë.

Javier Caireta Serra, një tifoz fanatik i "Galaktikëve" nuk ka mundur të sigurojë një biletë për këtë duel, duke gjetur një mënyrë origjinale për të qenë në 90 minutëshin që në fund rezultoi fantastik dhe me gjashtë gola.

Tifozi u fut një ditë para në stadium si vizitor dhe u kyç në një nga banjat e "Santiago Bernabeut" për më shumë se 30 orë. Javier Caireta Serra e ka filmuar të gjithë ngjarjen dhe një ditë më pas u shfaq mes tifozëve.

Ai u fsheh nga sigurimi dhe kamerat e stadiumit, duke marrë një 'biletë falas'. Javier Caireta Serra është një 'Youtuber' që ngarkon video të ndryshme të fansave të Real Madrid.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Rama kujton vitet 90-të dhe ndarjen me PD: Berisha s'donte të lironte të burgosurit politik! Ikëm se fëmija kishte lindur i vdekur

Rama kujton vitet 90-të dhe ndarjen me PD: Berisha s'donte të lironte të burgosurit politik! Ikëm se fëmija kishte lindur i vdekur