Në ditën e tyre më të veçantë, Klea Huta dedikon një këngë dashurie për Elgitin

Në ditën e tyre më të veçantë, Klea Huta dedikon një këngë dashurie për Elgitin

Klea dhe Elgit

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda kanë kurorëzuar mbrëmë dashurinë e tyre me martesë në një ambient përrallor në jug të Shqipërisë.

Një nga dasmat e shumëpritura të këtij sezoni, ajo e Elgitit dhe Kleas u mbajt dje në Livadh të Himarës, ku pjesëmarrës kanë qenë personazhe të njohur të showbizit dhe ekranit shqiptar.

Në dasmën e çiftit të njohur të këngëtarëve nuk kishte si të mungonte, muzika, hareja dhe dedikimet me këngë.

Këngëtarja Klea Huta, ka zgjedhur t’i bëjë një dedikim të veçantë dashurisë së saj duke e kënduar mbrëmë në dasmë.

Çifti kërcyen dhe kënduan së bashku, nën shoqërinë e qindra të ftuarve.

 

 

 

M.T/A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Tiranë, Veliaj nis rehabilitimin e ‘lagjes së korçarëve', merr dakordësinë e banorëve të ngushtojnë oborret për të hapur rrugën

Tiranë, Veliaj nis rehabilitimin e ‘lagjes së korçarëve', merr dakordësinë e banorëve të ngushtojnë oborret për të hapur rrugën