Në Itali avullojnë biletat për një orë, tifozët e Milanit paguajnë afro 3000 mijë euro në treg të zi

Në Itali avullojnë biletat për një orë, tifozët e Milanit paguajnë afro 3000 mijë euro në treg të zi

Tifozë të Milanit në 'San Siro'

Çmenduri çmimesh për javën e fundit të Seria A. Biletat për sfidën mes Sasuolos dhe Milanit kanë avulluar brenda një ore, teksa ka pasur një “sold out” në stadiumin “Mapei”.

Barazimi ose fitorja i japin kuqezinjve titullin kampion, prandaj tifozët e Milanit po bëjnë ç’ mos për të qenë të pranishëm në stadium në fundjavë. Një mundësi e tillë tashmë mund të sigurohet vetëm përmes tregut të zi. Rishitja e biletave ka nisur në Itali, ku çmimet variojnë nga 895 euro në 2984 euro.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Një ditë më parë u gjobit nga AKM, Bashkia e Vlorës s’reflekton! Mbeturinat ‘derdhen’ rrugëve, koshat plot e përplot

Një ditë më parë u gjobit nga AKM, Bashkia e Vlorës s’reflekton! Mbeturinat ‘derdhen’ rrugëve, koshat plot e përplot