Në kërkim të kriminelëve, FNSH e Policia kontrolle në Vlorë e Korçë

VLORË- Gjatë mbrëmjes të kësaj të diele, policia dhe FNSH kanë nisur kontrollet e automjeteve për persona me precedent kriminal në Vlorë dhe në Korçë.

Kontrollet janë zhvilluar në hyrje të qyteteve dhe po vëzhgohet për automjete dhe për persona me precedent penal.

Deri më tani nuk dihen rezultatet e këtij operacioni, nëse ka persona të ndaluar ose jo, teksa kujtojmë që kontrolle të tilla janë zhvilluar edhe gjatë javës në qytetin bregdetar.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Populli: 24/10/2022 15:31

  Te vetmit kriminel qe ka shqiperia jan policat,,,, organizatoret kryesor te krimit vetem nj emer ka POLICAT

  Përgjigju
 • Turi: 23/10/2022 20:14

  Ata qe vrasin nuk dalin naten rrugeve ti kap policia , nese duan ti kapin dihet se ku jane vetem policia nuk e di

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mafia shqiptare në Ekuador, mediat e huaja: Vepron si klan! Po rekrutojnë 9 vjeçarë për t’i trajnuar si vrasës me pagesë

Mafia shqiptare në Ekuador, mediat e huaja: Vepron si klan! Po rekrutojnë 9 vjeçarë për t’i trajnuar si vrasës me pagesë