Në kërkim nga SPAK, arrestohen në Itali Arjan Tuku dhe në Spanjë Denis Meta

Në kërkim nga SPAK, arrestohen në Itali Arjan Tuku dhe në Spanjë Denis Meta

1715961599_operacionireneaspak.jpg

Në kuadër të operacionit të SPAK, janë kryer arrestime edhe jashtë vendit pas komunikimeve në kohë reale mes Interpol Tirana dhe autoriteteve italiane dhe spanjolle.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se në Itali është arrestuar Arjan Tuku, ndërsa në Spanjë Denis Meta.

Sipas hetimeve të SPAK rezultojnë të implikuar në episode të ndryshme kriminale.


Lajmi kryesor:

SPAK godet klanet kriminale, 43 urdhër arreste! Mes tyre për vëllezërit Duka, Avdylaj, Bami e Lul Berisha, ish drejtori i policisë Lezhë! Në kërkim ish-deputeti i PS, Arben Ndoka! (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Ministri i Mbrojtjes izraelite, Yoav Gallant: Takimet në SHBA janë vendimtare për luftën e ardhshme

Ministri i Mbrojtjes izraelite, Yoav Gallant: Takimet në SHBA janë vendimtare për luftën e ardhshme