Polumbarët në Shkumbin kërkojnë thikën, gjejnë 2 pistoleta të përdorura në krime

Kërkimet në lumin Shkumbin

Report Tv mëson se gjatë kërkimit të thikës në lumin Shkumbin për thikën me të cilën u vra Regies Runaj, polumbarët e RENEA-s kanë gjetur 2 armë zjarri.

Policia i ka çuar armët për të bërë ekspertizën në laboratorin shkencor në Tiranë për të parë nëse janë përdorur në ndonjë nga ngjarjet kriminale të ndodhura kohët e fundit në Elbasan.


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Regis Runaj u vra nga vrasës me pagesë, u qëllua 27 herë me thikë! Kapen 2 autorët, të përfshirë dhe në ekzekutimin e 'Rramanit'


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?×

Lajmi i fundit

John

Nuk humbi mundësinë për të votuar, njihuni me votuesen më të vjetër në zgjedhjet lokale të Kosovës