Në majë të kodrës dhe e mbuluar nga pemët e larta/ Kjo është shtëpia ku u fshehën vëllezërit Kusi (FOTO)

Report TV ka siguruar foton e banesës ku janë fshehur për disa ditë vëllezërit Kusi, autorë të dyshuar të vrasjes të teknikut të kondicionerit, Indrit Çelaj. Siç shihet nga foto, ajo ndodhet në majë të një kodre në Vorë, e mbuluar nga pemë të larta. Aty në banesë u gjet edhe një armë tip "Kallashnikov", por që nuk është arma e krimit sepse Çelaj është qëlluar me pistoletë.


Lajmi kryesor:

Në majë të kodrës dhe e mbuluar nga pemët e larta/ Kjo është shtëpia ku u fshehën vëllezërit Kusi! U gjet dhe kallashnikov


B.K./m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do i kërkoni presidentit Meta shpërndarjen e parlamentit?