Në një lidhje dashurie me regjisoren, Olsi tregon për planet e martesës (VIDEO)

Tashmë ai e ka pranuar hapur lidhjen me regjisoren brune, Eglin. Të pandashëm kudo, çifti duken shumë të dashuruar dhe mesa duket plotësojnë njëri tjetrin.  Kur flet për të,  sytë e aktorit të humorit marrin tjetër shkëlqim, sikur duan të shfaqin emocionin e brendshëm kur emri I regjisores përmendet. Fakti që profesionet e tyre janë të ndërlidhura, i bën të jenë të pandashëm edhe gjatë punës, edhe kur Olsi ka xhirime. Në “Rreze Dielli” Olsi thotë se Egli është padyshim dashuria e jetës së tij. I pyetur për planet e martesës, në një kohë kur çifti janë prezantuar edhe me familjet përkatëse, ai thotë se vendime të tilla duhet të merren pa u nxituar.

Pas Këngës Magjike, klipet që do bëj do jenë me regji të Eglit. Ajo ka talent edhe për tekste. Absolutisht është dashuria e jetës sime përderisa po flas për të. Martesa? Nuk dua të nxitohem, është diçka që do vjerë ngadalë,” përfundon aktori i humorit.

D.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Tentoi të kalonte 4 sirianë në Kosovë, arrestohet 21-vjeçari që s'kishte as patentë