Në një terren të thepisur malor, dalin pamjet nga shpëtimi i turistëve çekë në Curraj të Epërm (VIDEO)

 

Report Tv sjell pamjet e turistëve çekë të cilët u shpëtuan nga policia pasi mbetën të bllokuar në një terren të thepisur malor në Curraj të Epërm në kalimin midis Thethit dhe Valbonës


Lajmi kryesor:

Mbetën të bllokuar për disa orë në terrenin e thepisur mes Thethit e Valbonës, shpëtohen 3 turistët çekë (VIDEO)


M.Q./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Sky Shield: Mbrojtje ajrore për Europën

Sky Shield: Mbrojtje ajrore për Europën