Në prag të ndeshjes, tifozët e Feyenoord nuk përmbahen (VIDEO)

 

Në prag të finales së Conference League mes Romës dhe Feynoord, në Tiranë janë mbledhur qindra tifozë të cilët po presin me ethe ndeshjen. Report Tv ishte i pranishëm në rrugën ‘Mustafa Matohiti’, një ndër rrugicat më të famshme në kryeqytet, ku ishin mbledhur tifozët e Feyenoord. Siç shihet edhe nga video, tifozët e entuziazmuar kanë nisur festën.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Mbërrijnë Roma e Feyenoord! ‘Ndizet’ kryeqyteti, tifozët mbushin rrugët e kryeqytetit, flasin për Report Tv: Shqiptarët, miqësorë (VIDEO)


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin