Nën alkool dhe drogë, si ‘shërohen’ turistët nga serumi 1 mijë euro në Mykonos

Foto nga turistët në Mykonos

GREQI– Serumoterapia është një ndër risitë ilegale në ishullin e famshëm grek të Mykonos.

Pasi je nën alkool dhe drogë gjatë gjithë natës, serumoterapia mund të bëhesh esëll me ilaçin më të ri që qarkullon në mënyrë të jashtëligjshme që prej verës së shkuar në ishullin grek.

Ilaçi kushton  plot 1 mijë euro. Ishulli grek njihet për festat e cmendura dhe të shfrenuara të turistëve mes seksit, alkoolit dhe drogës. Pas festave të çmendura me alkool dhe lëndë narkotike personat kthehen në normalitet nga ilaçi çudibërës.

Foto nga turistët

Sipas medias greke, ilaçi përmban magnez, vitamin C, kalcium dhe disa vitamin B.

Ky ilaç po kthehet në një nga bizneset më fitimprurëse në vendin turistik dhe vazhdon të përdoret pavarësisht çmimit të lartë.

Foto nga turistët

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?

Komento

Komente

  • Vlonjati Djali Lushnjarit: 10/09/2019 15:27

    Baj gëri e gjallë sharlatanësh!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Kryeqyteti bëhet gati për hapjen, dezinfektohen të gjitha parqet e fëmijëve (FOTO)