Nëna e Mateos: Kërkoj varjen në mes të Fierit! Ma sillni këtu! Mu pre ëndrra, më iku fëmija

Nëna e djalit, kërkon varjen e autorit. Sipas tij, dënimin me vdekje s'mjafton sipas saj.

"Kërkoj varjen e atij maskarai, jam e ëma e atij djali, më iku fëmija, iu pre ëndrra në gjysmë, kërkoj varjen në mes të Fierit, ma sillni këtu, duam drejtësi.  Ma gënjeu. Ma mashtroi, i tha do iki te shtëpia se kam vëllanë sëmurë, ma groposi. E groposi dhe bënte sikur nuk kishte ndodhur gjë, "ku është Mato", dua ta djegin tani mes të Fierit dhe të jem e ngopur dhe t'i them cunit ta mora hakun, si mama. Përditë këtu do jemi, nuk ndahemi", thotë ajo.


Lajmi kryesor:

Vrasja e Mateos, Klodian Çalamani izolohet në burgun e Vlorës nga frika e një sulmi në atë të Fierit! Tensione gjatë seancës gjyqësore, familjarët: Të varet, t'i marrim hakun çunit


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

‘S’e di nëse drejtimi politik i Shkodrës është surprizë e këndshme’, Edona Bilali tregon sfidat politike, bullizmin ndaj saj e deri te videoja e pastrimit që u bë virale