Nepal, një avion me 18 pasagjerë dhe 3 ekuipazh është rrëzuar në veri të vendit

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Zelensky falënderon ushtarët në Bakhmut: Mbroni sovranitetin e Ukrainës