Neritan Ceka kërkon largimin e OSBE-së: Turp që rrini akoma në Shqipëri (VIDEO)

Ish-kreu i Aleancës Demokratike Neritan Ceka akuzon prezencën e OSBE-së në Shqipëri për atë që po ndodh me zgjedhjet në vendin tonë. "Turp i them OSBE-së për zyrat tuaja, makinat dhe rrogat tuaja që rrini akoma në Tiranë. Pas 30 vitesh, që vijojnë dhe votat e shqiptarëve i numërojnë partiakët" tha ai.  


Lajmi kryesor:

Kriza dhe negociatat në Repolitix/ Ralf Gjoni: Nëse nuk ndryshon sistemi zgjedhor, iki nga parlamenti e Shqipëria


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Sardenja nën ‘pushtetin e flakëve’, digjen mbi 20 mijë hektarë pyje, evakuohen 1500 banorë! Mijera forca zjarrfikëse zbresin në terren për të shuar flakët