Nëse votohej sot në Kukës, PD forcë e parë

Partia Demokratike vijon të ruaj bastionin e saj në Kukës ku nëse do të votohej sot  sipas sondazhit të Pieoplit për Report Tv ajo do të merrte 54-58 % të votave ose 1-3 mandate.

Ndërsa PS  lufton deri në 2 mandate duke marrë 36-40 % të votave.


Lajmi kryesor:

Sondazhi i 6-të i Piepolit/ PS fiton deri në 73 mandate në rang kombëtar! PD vijon rritjen, por s'fiton as me LSI! 60% e shqiptarëve pro vaksinave kineze e ruse


B.K.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Strukturë e armatosura për mbrojtjen e votës, ju duket normale strategjia e PD-së për zgjedhjet?×

Lajmi i fundit

John

Yzeiri sjell historikun e grupeve paramilitare të PD-së: Datojnë në '96! Dhuna kaloi nga 'babai te biri'! Aksioni kriminal i Berishës s'ka mbaruar ende, i është bashkuar dhe Meta