Nga Arbana Osmani te Noizy ja cilët ishin disa nga VIP-at shqiptarë që ndoqën ‘LIVE’ ndeshjen Shqipëri-Itali

Nga Arbana Osmani te Noizy ja cilët ishin disa nga VIP-at shqiptarë që ndoqën ‘LIVE’ ndeshjen Shqipëri-Itali

Eva Murati

Shumë personazhe të famshëm udhëtuan drejt Gjermanisë për të ndjekur dhe për të mbështetur Kombëtaren Shqiptare në ndeshjen kundër Italisë në stadiumin e Iduna Park’, Dortmund.

Të veshur me fanelën e kuqe dhe me flamuj në duar, Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Arbana Osmani, Olsi Bylyku, Arbër Hajdari, Eva Murati, Dorian Ramaliu, Noizy, Blerim Destani dhe Blendi Salaj ishin ndër VIPA-t që postuan foto nga ndeshja.

 

1/8
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Arben Meçe: ‘Gjiri Lalzit’ ka pronarë faktik Berishën dhe Metën, jo firmën Lura

Arben Meçe: ‘Gjiri Lalzit’ ka pronarë faktik Berishën dhe Metën, jo firmën Lura