Nga Baçinozi, te menaxheri i VIP-ave, Nardi i Bujtinave dhe avokati/ 4 të vrarë për 7 ditë

Nga Baçinozi, te menaxheri i VIP-ave, Nardi i Bujtinave dhe avokati/ 4 të vrarë për 7 ditë

Viktimat Ravik Gurra, Ferdinand Polia, Haxhi Baçinozi dhe Jurgen Kurti

Vrasja e sotme e avokatit Ravik Gurra ka tronditur jo vetëm qytetarët e Elbasanit, por të gjithë vendin, pasi është ekzekutimi i katërt brenda një javë.

Në datë 21 mars në mbrëmje u vra te Liqeni Artificial në Tiranë Haxhi Baçinozi, tre ditë më pas, të martën u ekzekutua Jurgen Kurti në kryeqytet te stadiumi 'Selman Stërmasi'.

Të mërkurën e po kësaj jave u qëllua për vdekje në Shkodër Ferdinand Polia, i njohur si Nardi i Bujtinave, ndërsa sonte në mbrëmje u regjistrua vrasja e avokatit të njohur Ravik Gurra në qendër të qytetit të Elbasanit.

Nga të katërta vrasjet, vetëm njëra është zbardhur nga policia, ekzekutimi i Haxhi Baçinozi, pasi para dy netësh autori i dorëzua.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Akrepi: 23/03/2019 07:55

  Avash avash shqiperia Po pastrohet,hajde radha tani mos ja ndani, do zoti i mbushet mendja dhe presidentit ti fusi nji vetes siç e deklaroi do ishte akoma ma bukur

  Përgjigju
 • Ben: 22/03/2019 22:23

  Pse kjo habi?Ketu jane vra edhe 5 veta n'dite.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

Basha i përgjigjet Metës: Ishe nxitësi kryesor i djegies së mandateve, hodhe gurin e fshehe dorën! Pazarxhi, përballu me drejtësinë

Basha i përgjigjet Metës: Ishe nxitësi kryesor i djegies së mandateve, hodhe gurin e fshehe dorën! Pazarxhi, përballu me drejtësinë