Nga takimi i ngrohtë i Ramës me Ruçin e Braçen e fotot me zëdhënësen e Berishës, tek mikpritja që Balla i bëri dy zyrtarëve të LSI-së, çfarë nuk u pa nga festa e themelimit të PS-së

Nga takimi i ngrohtë i Ramës me Ruçin e Braçen e fotot me zëdhënësen e Berishës, tek mikpritja që Balla i bëri dy zyrtarëve të LSI-së, çfarë nuk u pa nga festa e themelimit të PS-së

Partia Socialiste ka festuar në një takim privat pa praninë e mediave 31-vjetorin e themelimit të saj. Të mbledhur para oborrit të selisë së PS-së shumë zyrtarë dhe ish zyrtarë të PS-së ishin të pranishëm në festë. Në fotot e bëra publike shihet kryeministri Edi Rama, njëkohësisht kreu i PS-së duke u takuar përzemërsisht me ish-kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçin si dhe deputetin e PS-së Erion Braçen. 

Në 31-vjetorin e Partisë Socialiste midis shumë figurave të kësaj force politike, Rama është ndalur të pozojë edhe me gazetarët, ku një ndër to ishte e ftuar edhe ish-zëdhënsja e ish-kryeministrit Berisha, Erla Mëhilli në vitet 2007-2013.

Po ashtu nga ana tjetër kryetari i grupit parlamentar Taulant Balla është parë në një tryezë bashkë me deputeten e LSI-së Erisa Xhixhon si dhe Endrit Braimllarin.


Lajmi kryesor:

PS feston 31-vjetorin e themelimit! Bëhen bashkë të gjithë figurat që kanë kontribuar ndër vite! Festës i bashkohet edhe Xhixho e Braimllari nga LSI si dhe Agron Duka


Ora 19:45
Nën një perimetër sigurie, PS feston sot 31-vjetorin e themelimit!
M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’