POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Nga xixat e Bebe Rexhës tek roza e Rita Orës, si u veshën yjet e showbizit natën e ndërrimit të viteve

Persozhet shqiptare të showbizit për vitin e ri

Në mes shumë urime për vitin e ri 2019 ishin edhe ato të personazheve të showbizit shqiptar.

Disa prej tyre kanë qënë në koncerte, ndërsa disa kanë zgjedhur që ta vitin e ri ta kalojnë pranë familjes.

Nora Istrefi ka festuar me të bijën, Renee ndërsa motra e saj Era ka qënë në koncert.

Ajo që bie në sy nga veshjet e tyre është se përveç Rita Orës që shëndrit në rozë, të tjerët kanë zgjedhur ngjyra të sigurta si e kuqja tradicionale, të zezë, të bardhë dhe sigurisht nuk kanë munguar xixat.  

ke.mu.
Komento