Ngacmimi seksual ndaj një vajze në Barcelonë, arrestohet futbollisti brazilian Dani Alves

Ngacmimi seksual ndaj një vajze në Barcelonë, arrestohet futbollisti brazilian Dani Alves

Futbollisti brazilian Dani Alves

Ish-futbollisti shumë i njohur i Barcelonës Dani Alves është arrestuar në Katalonjë për sulm seksual ndaj një vajze. 39-vjeçari, i cili aktualisht luan me Pumas në Meksikë, ishte në Barcelonë për festat e fundvitit ku festoi në një nga klabet e qytetit, atje ku dyshohet se ka ndodhur edhe kjo vepër penale.

Ka qenë vajza në fjalë që ka bërë akuzën edhe pse fillimisht Dani Alves ka mohuar ta ketë kryer këtë ngjarje. Tani ai është arrestuar dhe do përballet në gjykatë. Braziliani Alves është futbollisti me më shumë trofe në botën e futbollit, më shumë edhe se Messi e Barcelona.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Shkaku i zjarreve, mbyllet një pikëkalim mes Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë

Shkaku i zjarreve, mbyllet një pikëkalim mes Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë