Ngeli shtatzënë brenda Big Brother apo jashtë? Sara Gjordeni flet për pritjen e ëmbël

Ngeli shtatzënë brenda Big Brother apo jashtë? Sara Gjordeni flet për pritjen e ëmbël

Bardhi dhe Sara

Sara Gjordeni dhe Bardhi habitën të gjithë kur pak ditë më parë dhanë lajmin e ëmbël se do të bëhen prindër.

Ata janë një nga çiftet që dashurinë e tyre e nisën në Big Brother por që e forcuan akoma më shumë jashtë shtëpisë.

Lajmin e bukur ata e treguan në “Cherry on Top”, ku Bardhi i propozoi Sarës për martesë. E së fundmi Sara i është përgjigjur disa pyetjeve, ku dhe ka treguar se është 7 javëshe shtatzanë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Pas 20 vitesh degradim, Veliaj: Pishinat e Akuadromit u transformuan, pagesa modeste për pastërtinë e mirëmbajtjen

Pas 20 vitesh degradim, Veliaj: Pishinat e Akuadromit u transformuan, pagesa modeste për pastërtinë e mirëmbajtjen