Digjet spitali COVID në Tetovë, Basha: Pikëlluese, një ditë tragjike

Për ngjarjen e spitalit të COVID-19 nuk mungoi as reagimi i kreu të Opozitës, Lulzim Basha ku nëpërmjet një postimi në Twitter e ka konsideruar ngjarjen tragjike, duke i shprehur ngushëllime familjarëve të viktimave dhe shërim të shpejtë të plagosurve.

"Pikëlluese lajmet e hidhura qe vijnë nga Tetova. Në këtë ditë tragjike i bashkohem dhimbjes së familjarëve dhe të afërmve të viktimave e ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta. Shërim të shpejtë të lënduarve. Lutemi për Tetovën!", shkruan Basha.


Lajmi kryesor:

Zjarri shkrumbon spitalin COVID, humbin jetën 12 pacientë dhe 2 familjarë! U konstatuan gabime gjatë ndërtimit të godinës! Maqedonia e Veriut shpall 3 ditë zie


er.k./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush fiton më shumë bashki në zgjedhjet e pjesshme vendore Basha apo Berisha?×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet në 6 bashki, Braho: Nën logon e partisë garojnë ata që zgjedh kryetari, i cili rezulton nga vërtetimi i gjykatës! Beqiri: Meta u takua me Ballën për datën, e kamufloi për t'i bërë qefin Berishës