Ngjarja në Elbasan, Meta i shpreh ngushëllime familjes së Pjerin Xhuvanit: Uroj shërim të shpejtë për të plagosurit

Ngjarja në Elbasan, Meta i shpreh ngushëllime familjes së Pjerin Xhuvanit: Uroj shërim të shpejtë për të plagosurit

Presidenti Ilir Meta i ka shprehur ngushëllimet familjes së 56-vjeçarit Pjerin Xhuvani që u vra sot pas një konflikti.

‘I shpreh ngushëllimet e mia familjes se viktimes dhe shpresoj për shërimin sa më të shpejt të te lënduarve. Unë bëj thirrje për rikthimin në normalitet dhe të mos ndodhi më situata të cilat përfundojnë me tragjedi. Policia e shtetit të zbardhi sa më shpejt krimin e ndodhur dhe të vihen përpara drejtësisë personat që kanë bërë këtë krim.’- tha Meta.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Merr flakë një lokal pranë zonës së ish-frigoriferit, policia dhe zjarrfikësit në vendngjarje (VIDEO)

Vlorë/ Merr flakë një lokal pranë zonës së ish-frigoriferit, policia dhe zjarrfikësit në vendngjarje (VIDEO)