Krimi i rëndë në Kosovë! Burri vret gruan me sëpatë! Vetëdorëzohet në Polici

Krimi i rëndë në Kosovë! Burri vret gruan me sëpatë! Vetëdorëzohet në Polici

Sadije Godeni dhe Izet Godeni

KOSOVË-Një ngjarje e rëndë është regjistruar orët e para të mëngjesit në Prishtinë. Sadije Godenin, 63-vjeç ka humbur jetën, pasi dyshohet se u qëllua për vdekje me sëpatë në banesë nga bashkëshorti i saj Izet Godeni, 70-vjeç.

Pas kryerjes së krimit, 70-vjeçari është vetëdorëzuar në Polici. Njësitë policore bashkë me ekipin mjekësor shkuan menjëherë në vendngjarje, në banesën e çiftit ku gjetën dhe trupin e viktimës.

Ndërkohë, në mediat e rrejte sociale janë publikuar foto të viktimës dhe autorit 70-vjeçar. Ende nuk dihet motivi i kryerjes së këtij krimi të rëndë, ndërsa hetimet vijonë.

 

 

 

 

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto