Ngrica në rrugë dhe dëborë, bllokohet aksi Elbasan-Librazhd!

1613245005_elbasanlibrazhd.jpg
Vijojnë ende reshjet e shiut në zonën e Elbasanit.

Si pasojë është bllokuar aksi Elbasan-Librazhd. Në këtë aks disa automjete kanë humbur kontrollin duke dalë nga rruga.

Kjo ka shkaktuar trafik  automjetesh dhe rruga është bllokuar.


Lajmi kryesor:

Dëbora përfshin Shqipërinë! Probleme në disa akse kombëtare, zonat problematike! Ndalohet qarkullimi i mjeteve të rënda deri të hënën


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?×

Lajmi i fundit

John

U la në burg, ish-drejtori i RTSH, Thoma Gëllçi kërkon lirinë në Apelin e GJKKO: S'kam shkelur asnjë ligj