Nis Anti-KÇK-ja/ Bardhi: Rama s'mund të luftojnë krimin e organizuar se bashkëqeverisë me të

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi

TIRANË- Për Sekretarin e Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ANTI-KÇK është një "show" i kryeministrit Edi Rama.

Në një reagim shumë të shkurtër, Bardhi shkruan se lufta kundër krimit të organizuar kurrsesi nuk mund të ketë rezultate konkrete pasi kjo qeveri është vetë e lidhur me krimin.

"Edi Rama bashkëqeverisë me krimin e organizuar! Ai dhe qeveria e tij nuk mund të luftojnë krimin dhe korrupsionin sepse ata janë vetë krimi dhe korrupsioni", shkruan Bardhi.

Postimi i plotë i Gazment Bardhit

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?

Komento

Komente

 • Ky po: 02/02/2020 19:29

  Ja vlen per Kryeminister goxha Kavajas...

  Përgjigju
 • Gazment Ziu: 02/02/2020 18:38

  O gazmenti pa tru i gjithi hu po si kujton ti se populli ju nuk ju njef se kush jeni o gazment teveqeli. Po populli nuk ha bar o gazmendi torollak i gjithi barllak. Kur të vin zgjedhjet do ta shikoni o gazment silikoni.

  Përgjigju
 • KCK: 02/02/2020 16:53

  Jo vetem Rama por edhe ju nuk e luftoni korrupsionin sepse edhe ju te PD jeni te perlyer

  Përgjigju
 • Haha: 02/02/2020 16:42

  Gazi bq i Kavajes

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika