Nis në Tel-Aviv ndeshja delikate e Kombëtares, kuqezinjtë për t’u ‘hakmarrë ndaj Izraelit

Nis në Tel-Aviv ndeshja delikate e Kombëtares, kuqezinjtë për t’u ‘hakmarrë ndaj Izraelit

Futbollistët e kombëtares në fushë

1664045230_Screenshot1.jpg

1-Ka nisur në Tel-Aviv ndeshja e Ligës së Kombeve mes Izrealit dhe Shqipërisë, me kuqezinjtë që duhet me patjetër të fitojnë për të mbajtur gjallë shpresat për vendin e parë në grup.


Lajmi kryesor:

Shuhen shpresat e Shqipërisë për vendin e parë në Ligën e Kombeve! Gafat e mbrojtjes e nxjerrin jashtë loje në Izrael, mundet 2-1


Ne.k./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

SPECIALE/ Rita Petro sjell ‘E lindur së prapthi’: Libri, ‘një rilindje’ e jetëve tona gjatë sistemit komunist 

SPECIALE/ Rita Petro sjell ‘E lindur së prapthi’: Libri, ‘një rilindje’ e jetëve tona gjatë sistemit komunist