Nis plazhi në Vlorë...

E këtë kohë me diell vlonjatët nuk e kanë shfrytëzuar vetëm për shëtitje buzë detit. Disa qytetarë mesa duket nuk i kanë rezistuar dallgëve e janë futur në det, duke e festuar më së miri ardhjen e pranverës.

Një shëtitje në lungomare, një kafe buzë lokaleve të shumta përgjatë bregdetit por edhe foto të shumta, është ajo çfarë kanë preferuar qytetarët  e tjerë  të bëjnë sot në Vlorë. Dielli i ngrohtë i ka ndihmuar  të kalojnë një të diel ndryshe.

Qytetarë të shumtë kanë preferuar të shijojnë në maksimum gjithçka ka ofruar kjo ditë e bukur me diell. Por janë edhe disa të tjerë, që veç shëtitjes apo shijimit të një kafeje, kërkojnë edhe ndonjë aktivitet më shumë.

Dielli dhe deti i ofruan vlonjatëve një fundjavë të këndshme pas ditëve të shumta me temperatura të ulëta.

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

E mbajtën të fshehtë prej vitesh dhe ishin hermetikë për lidhjen e tyre, Flor Mumajesi pozon pranë partneres      

E mbajtën të fshehtë prej vitesh dhe ishin hermetikë për lidhjen e tyre, Flor Mumajesi pozon pranë partneres