'Një e diel që do të sjellë shumë lajme, ju duhet vetëm që të mbani qëndrimin e duhur'...horoskopi për ditën e sotme

'Një e diel që do të sjellë shumë lajme, ju duhet vetëm që të mbani qëndrimin e duhur'...horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Horoskopi për ditën e sotme, 26 qershor 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Një e diel që do të sjellë shumë lajme, juve ju duhet vetëm që të mbani qëndrimin e duhur, me maturi. Puna me siguri mund të presë deri të hënën.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Kjo e diel është pushim dhe relaksim! Nuk ka justifikime kështu ju them unë, astrologu juaj i dashur. Në punë, diçka fillon të lëvizë në një drejtim të qëllimshëm. Sytë katër!

Demi

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Dashuria nuk do të vonojë, muajt e verës që po ju presin dhe janë në prag të derës, janë më të mirët. Keni shumë harmoni në punë me kolegët tuaj.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Emocionet janë paksa të ndrydhura, e megjithatë do të rikuperoni fundjavën e ardhshme. Ka kaq shumë lodhje rrotull jush dhe pak gjë ju ngushëllon, por mos u dorëzoni.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Emocionet duket sikur do tua bëjnë me sy gjatë gjithë ditës këtë të diel. Në punë, megjithatë, përpiquni të përmbaheni, së shpejti do të vijnë pushimet e shumëpritura.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Dashuria tashmë ju ka bërë shumë dëm, por nuk është një justifikim i mirë për të mos i dhënë vetes një shans tjetër. Një ndryshim në punë mund të vijë së shpejti.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Çfarë prisni për të nisur një aventurë të re? Sigurisht që ka diçka që ju pengon. Kolegët tuaj po e admirojnë shumë punën që bëni.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Keni pasur intuitën e duhur në aspektin emocional, tani, ju duhet vetëm që t’i konkretizoni piketat e ngritura. Lajme në horizont në fushën profesionale.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Ndjenjat janë pak të ngatërruara këtë të diel, më mirë t’i shtyni vendimet për të hënën. Puna më në fund po shpërblehet.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Pritjet shpesh janë zhgënjyese, por nuk është një rregull universal. Nga ana tjetër po ju pëlqen rutina e punës dhe nuk jeni aspak të stresuar.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Përpiquni të sqaroni situatat e jashtëzakonshme, për ju dhe për të tjerët. Puna do të vijë së shpejti me kënaqësi të reja.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Beni pak besim në dashuri dhe ca më pak në veten tuaj, por duhet të ndryshoni qëndrim që të krijoni më shumë siguri. Puna po ecën mirë, por ju dëshironi edhe më shumë.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Moska: Dhuna në Kosovë është përgjegjësi e Kurtit

Vrasja e policit në veri, Moska: Dhuna në Kosovë është përgjegjësi e Kurtit