'Një herë kam debatuar me Alfredin', flet i dashuri i Klodiana Vefës që u vra nga ish-burri: Më telefonoi përballë tij

'Një herë kam debatuar me Alfredin', flet i dashuri i Klodiana Vefës që u vra nga ish-burri: Më telefonoi përballë tij

Klodiana Vefa

1696187877_klodianavefa.jpg

I dashuri i Klodianës, gruas që u vra nga ish burri Alfred Vefa në rrugë në Castelfiorentino në Firence të Italisë ka folur për hetuesit në lidhje me krimin

52-vjeçari italian është shprehur se kishte debatuar me Alfred Vefën pasi Klodiana “e kishte telefonuar atë në celular pikërisht kur kishte qenë përballë tij”.

I dashuri italian u ka thënë hetuesve se: “Klodiana nuk kishte frikë nga i shoqi. Edhe kur i tha se kishte një armë, ajo më shpjegoi që të mos kisha frikë”.


Lajmi kryesor:

Vrasja e shqiptares nga burri në Itali, vajza: I thashë babait se dashuria s'është me detyrim! Mikja: E ndjente se do ta vriste, më tha ‘po më mbaron koha’


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

Si Jeta (dhe Vdekja) burojnë nga kaosi

Si Jeta (dhe Vdekja) burojnë nga kaosi