Një nga 3 autorët e plagosjes së biznesmenit në Sarandë, Redjan Hadëri i dënuar edhe më parë po për plagosje

1624176357_Screenshot3.jpg

Redjan Hadëri, një prej autorëve të dyshuar të plagosjes së biznesmenit Spiro Iljadhi mëngjesin e sotëm në Sarandë, rezulton emër i njohur për policinë. Në vitin 2017 Hadëri ka qenë i arrestuar për veprat penale “Plagosje e lehtë me dashje” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje të armëve luftarake dhe municionit”.


Lajmi kryesor:

Qëllohet me 20 plumba pronari i 'Orange' në Sarandë, në gjendje të rëndë te Trauma! Plagoset edhe pushuesi! Autorë, 2 vëllezër e shoku i tyre nga Tepelena! Policia: Shkak një konflikt i çastit


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?×

Lajmi i fundit

John

Vidhet gjatë natës pika e karburantit në Bulqizë