FOTO/ Një vatër e re zjarri shfaqet në afërsi të fabrikës 'Deutsch Color' në Maminas

FOTO/ Një vatër e re zjarri shfaqet në afërsi të fabrikës 'Deutsch Color' në Maminas

1695510405_zjarr.jpg

Një vatër e re zjarri është shfaqur në afërsi të fabrikës “Deutsch Color” në Maminas. Vatra është në një fushë me bar dhe pranë nuk ka banesa. Raportohet se përafërsisht vatra ndodhet rreth 40 metra larg fabrikës. Ndërkohë që ende vijon beteja për shuarjen e flakëve në fabrikën e bojërave.

1695510251_zjarr.jpg


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Zjarr i madh në fabrikën e bojërave Deutsch Color në autostradën Tiranë - Durrës! Pas 5 orësh izolohen flakët


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën