Dalin pamje nga sulmi me 2 të vdekur e dhjetëra të plagosur në Gjermani, momenti kur policia arreston shoferin (VIDEO)

Në rrjetet sociale janë publikuar video nga sulmi në Gjermani ku mbetën të plagosur dhjetëra persona, teksa humbën jetën 2 të tjerë. Situata është kaotike, me sirena ambulance që dëgjohen në sfond, teksa ky është momenti kur policia arreston shoferin.


Lajmi kryesor:

Gjermani/ Makina futet në mes të turmës, humbin jetën dy persona, dhjetëra të plagosur! Ndalohet shoferi...dyshohet për sulm terrorist


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të rikthehen studentët në auditore dhe t'i jepet fund mësimit online?×

Lajmi i fundit

John

Fotolajm/ E rrallë, zbardhet nga dëbora shkretëtira e Saharasë! Temperaturat zbresin deri në -2 gradë celsius