FOTO/Njësia Anti-Eksploziv e RENEA kontrolle të imtësishme brenda perimetrit të sigurisë

FOTO/Njësia Anti-Eksploziv e RENEA kontrolle të imtësishme brenda perimetrit të sigurisë

 

Që prej mbrëmjes së kaluar janë zhvilluar kontrolle për mbarëvajtjen e samitit BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë.

Njësia Anti-Eksploziv e Repartit Elitë Renea në bashkëpunim me Gardën e Republikës bënë kontrolle tē imtësishme brenda perimetrit të ngushtë të sigurisë.

 


Lajmi kryesor:

Samiti i BE/ Tirana e ‘blinduar’, ja rrugët e bllokuara deri në orën 18:00! Pezullohet qarkullimi i urbanëve (HARTA)


Ora 07:45
Njësia Anti-Eksploziv e RENEA kontrolle të imtësishme brenda perimetrit të sigurisë
A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Gjermania e paralizuar këtë të hënë, greva e sindikatave ‘pushton’ gjithë vendin! Shkak inflacioni i lartë dhe pasojat e pandemisë

Gjermania e paralizuar këtë të hënë, greva e sindikatave ‘pushton’ gjithë vendin! Shkak inflacioni i lartë dhe pasojat e pandemisë