Njihuni me pishinat më të mahnitshme në botë (FOTO)

Pishinë në Meksikë

Edhe pse sezoni veror ka mbaruar, dielli vazhdon akoma të shëndrisë dhe shumë prej nesh do të donin të ishin në plazh apo pishinë në këto momente.

Nga Arizona në Australi, këto janë pishinat më të mahnitshme në botë ku çdokush prej nesh do të donte të kalonte pushimet.

Ndoshta vitin tjetër mund të jenë pjesë  e planeve tuaja...

Ora 10:50
Njihuni me pishinat më të mahnitshme në botë
1/19
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Deri në 80 mijë lekë gjobë për përdorimin e celularit në timon, jeni dakord?

Komento