Njihuni me shqiptarin që po 'çmend' botën, mijëra klikime në foton e maturës

Njihuni me shqiptarin që po 'çmend' botën, mijëra klikime në foton e maturës

Shqiptari Kevin Kodra

Një 18-vjeçar shqiptar po ‘çmend’ botën’ me imazhet e tij. Ndonëse pjesa më e madhe e njerëzve do të qeshnin kur t’i shikonin, gjimnazisti është bërë viral për aftësitë e tij për të grimuar fytyrën. Ai është Kevin Kodra, i cili u bë i famshëm për mënyrën se si e përdor grimin në fytyrën e tij.

Nga fotot e publikuara në ‘Instagram’, 18-vjeçari shihet se mban në qafë një varëse me flamurin shqiptar, detaj që tregon se ai është me origjinë shqiptare, ndonëse është rritur në Toronto të Kanadasë.

"Kam kujtime që nuk do t'i harroj kurrë. Falenderoj çdo njeri që më ka mbështetur çdo ditë. Nga miqtë te familja, përfshirë ju ndjekës, nga thellësia e zemrës sime", shkruante ai në fotografinë e diplomës, në të cilën arriti 18 mijë pëlqime dhe 800 komente brenda 24 orëve.


(Shqiptari Kevin Kodra)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës