POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Noka flet me emra: Ja deputetët që do digjen nga Vettingu në politikë

Deputeti i PD, Flamur Noka

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka flet me emra të cilët sipas tij do "digjen" nga Vettingu në politikë. Në një postim në Facebook, deputeti demokrat shprehet se Vettingu i politikanëve do të zbatohet. 

Madje, ai ka marrë përsipër të përmendë edhe disa emra që do të preken nga ky proces, si Taulant Ballën, Fatmir Xhafën e Jurgis Çyrbjen, të cilët sipas tij do t'i bashkohen të larguarve Arben Ndoka, Mark Frroku dhe Elvis Roshi.

Njësoj si për dekriminalizimin, Edi Rama ka filluar propagandën kundër, por kjo është përpëlitje e kotë. Politika do të ndahet një herë e mirë nga krimi dhe bashkëpunëtorët e krimit.

Deputeti i PD, Flamur Noka 

l.q./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Ceço me Biçak: 11/09/2018 19:21

  Po ne Muli i thonmi mushkes.

  Përgjigju
 • lillu: 11/09/2018 18:40

  Omalo

  Përgjigju
 • CaBone: 10/09/2018 21:38

  Kur fol dhe Muli eshte si te te pallzoj morri

  Përgjigju
 • Tani: 10/09/2018 21:24

  Po ti more malok injorant si do ta justifikosh gjithe ate pasuri qe ke? Meqe ke mbaruar mjekesine me mesatare pese po te kujtoj se moshataret e tu mjeke te shkelqyer qe punojne te onkologjiku bejne nje jete me shpenzime modeste. Ku i gjete ti qindra mijera euro per apartamentin te liqeni ku shitet 2500 euro nje meter katror dhe pronat e tjera qe ke? Po Range Roverin me rrogen e deputetit e ke blere?

  Përgjigju
 • Tirona: 10/09/2018 21:12

  Po ti do shpetosh o spiun i UDBse duro dhe pak se SPAKU do te fshi jo nga politika por dhe pasurin e vjedhur dhe shpit ne Sarand do te ti mari o loqe.

  Përgjigju
 • Tata: 10/09/2018 21:08

  Po veten ku e fut ti o sherbetori i serbit apo kujto se poplli ha bare .Ti bashke me ata halet e tjere jua ka bere vetingun populli me kohe me voten demokratike ku ju ka vene qeleshen .

  Përgjigju