Nuk deklaroi banesën tre katëshe, Vettingu shkarkon kryetarin e Gjykatës së Kukësit, Isuf Shehun

Kreu i Gjykatës së Kukësit, Isuf Shehu është shkarkuar ditën e sotme nga KPK.

Sipas hetimeve të KPK-së, Shehu kishte probleme me pasurinë si dhe fshehje të një banesë tre katëshe në Kukës.

Nga hetimi komisionit ka rezultuar se Shehu s'ka patur mundësi financiare për ndërtimin e banesës dhe kish një diferencë ekonomike në vlerën e 5.2 mil lekë.

 • Sondazhi i ditës:

  A i ka përmbushur pritshmëritë tuaja SPAK?

Komento

Komente

 • Duka: 14/11/2019 16:47

  Cfare elementi!

  Përgjigju
 • sapa: 14/11/2019 16:40

  Te keqen e Kines.Ajo ju fut plumbin ketyre njerezve.

  Përgjigju
 • fisniku: 14/11/2019 15:08

  kryehajdut me çizme i gjykates se kukesit

  Përgjigju
 • Kafsha: 14/11/2019 10:19

  Në nje vend të zhvilluar kur nje funksionar kapet për korrupsion apo vjedhje apo dhe shperdorim detyre, përveç se denohet sipas ligjit, nuk ka më të drejtë të ushtroje më profesionin e tij asgjekundi. As edukator kopshti nuk behet dot. Kamarjer mund të punojë .

  Përgjigju
  • Agroni: 14/11/2019 10:33

   Hajdut, me ate vile ka bllokuar dhe devijuar (zhdukur) nje rruge kembesoresh. Haram×

Lajmi i fundit

John

Dy fjalë për injorantët që e shohin Ramën si 'perandor'